Kontaktujte ma!

Ján Saloň
Jarabina
+421 949 897 772 ; info@jansalonfotograf.sk

Telefonicky +42194 9897 772 alebo cez formulár sem.

Ak máte záujem o fotografiu, napíšte mi e-mail pre podrobnosti. Teším sa na spoluprácu!

Pochádzam z dedinky Jarabina v okrese Stará Ľubovňa.

Samozrejme. Prevažne realizujem svadobné portréty v iný deň z dôvodu optimalizácie času, eliminácie stresu a možných vplyvov počasia či lokalít. Táto flexibilita prispôsobuje moje služby jedinečným potrebám každého klienta. Napriek tomu, v deň svadby je stále možné zachytiť nádherné momenty a vytvoriť krásne fotografie s cieľom zachytiť jedinečnú atmosféru tohto špeciálneho dňa.

Nie! Okrem svadobnej fotografie, ponúkam aj široké spektrum iných žánrov, vrátane portrétov, reklamnej fotografie, rodinných snímok a tehotenských fotografií.

Poslednú dobu sa často opakuje táto otázka. Žiaľ, momentálne neponúkam videografické služby z dôvodu, že sa sústreďujem na zachytávanie okamihov prostredníctvom fotografie. Pracovať s videom vyžaduje dodatočnú techniku a vybavenie, vrátane stabilizátorov, mikrofónov, špecializovaného softvéru a licencií. Taktiež, aby som vytvoril kvalitný zostrih, by bolo potrebné natáčať celú svadbu. Som však pripravený vám ponúknuť krásne fotografie, ktoré zachytia jedinečnú atmosféru vášho veľkého dňa.

Čas fotografovania závisí od individuálnych dohôd a priebehu svadobnej udalosti. Väčšinou som k dispozícii od 11:00 ráno do 1:00 rána, pokrývajúc tak približne 14 hodín fotografických služieb. Rád sa prispôsobím vašim potrebám a zabezpečím zachytenie všetkých dôležitých okamihov vášho veľkého dňa.